Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled zásahů v plzeňském kraji za den 4.5.2008

5. 5. 2008

Okres Plzeň-město

POŽÁR - POPELNICE, KONTEJNER, ODPAD, OSTATNÍ - Požár plastového kontejneru. Škoda vyčíslena na 8 500 korun.

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Vozidlo po nehodě zůstalo na střeše. Na místě se nacházely dvě osoby bez zranění. Hasiči uvolnili komunikaci.

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Při nehodě malého motocyklu byla zraněna jedna osoba, kterou ošetřila ZZS. Hasiči zlikvidovali následky nehody.

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Na žádost lékaře pomáhala jednotka s transportem nadměrné pacientky.

POŽÁR - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - Požár motorové části osobního vozidla jednotka uhasila pomocí vysokotlaku. Místo události bylo předáno PČR.

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Nehoda motocyklu. Zraněnému motorkáři poskytli hasiči předlékařskou pomoc, poté byl předán do péče ZZS.

PLANÝ POPLACH - Po příjezdu jednotky nebyl zjištěn ohlášený požár, ani kouř.Majiteli pouze nešla zastavit voda tekoucí do umyvadla.Vzhledem k tomu, že s nejednalo o požár, bude událost klasifikována jako zneužití jednotky.

POŽÁR - POPELNICE, KONTEJNER, ODPAD, OSTATNÍ - Požár odpadu a pneumatik. Událost se obešla beze škody.

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka byla povolána k nehodě dvou osobních automobilů. Jednu zraněnou osobu měla již v péči ZZS.Hasiči zlikvidovali následky nehody a odtahová služba uvolnila komunikaci.

Okres Plzeň-jih

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA (DO) VODNÍ PLOCHU(Y) - Jednotka zlikvidovala ropné látky na hladině jezírka, které pocházely z kradeného automobilu svrženého do vody.Vozidlo bylo vytaženo před příjezdem jednotky. K odstranění ropných látek byl použit sorbent. Likvidaci použitých sorbentů a sebraného oleje zajistil správce pozemku. Na místo se dostavili také zástupci životního prostředí.

Okres Plzeň-sever

POŽÁR - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - Jednalo se o vrak auta, ve kterém byly vypalovány kabely.

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Přeprava nadměrného pacienta na žádost ZZS.

Okres Rokycany

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka byla povolána k dopravní nehodě osobního automobilu, který se nacházel částečně v kolejišti. Ve vozidle cestovaly dvě osoby, které ošetřila ZZS. Hasiči vyprostili vozidlo pomocí navijáku a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Okres Tachov

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Hasiči zasahovali u nehody osobního automobilu. Dvěma zraněným osobám poskytli předlékařskou pomoc, poté osoby převzala do péče ZZS.

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK-NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Hasiči odstraňovali naftu, která z unikla z vozidla po krádeži.